Služby Manikúra, P-shine, Parafínový zábal, Gelová modeláž, CND shellac

Manikúra

Dopřejte si to potěšení – relaxujte a svěřte své ruce odborníkovi.
Pozornost, kterou upíráme na kosmetické výrobky, péči o pleť a celé tělo, je čím dál větší, ale naše ruce a nehty jsou stále opomíjenou oblastí. Pečlivě upravené ženské, ale i mužské ruce jsou důležitou součástí celkového obrazu osobnosti člověka. Na rukou se snadno pozná, že o ně dostatečně nepečujete a objeví se viditelné stopy, včetně známek stárnutí.
Tak , jako v kosmetice obecně, i v péči o ruce a nehty platí, že její úspěch tkví v pravidelnosti, nejlépe každodennosti. Odborná péče profesionálů v salonu je důležitá, ale její úspěšnost nebude taková, pokud se nebudete o své ruce a nehty starat i doma.

Základem péče o nehty a ruce je vždy dobrý krém, použití po každém umytí rukou zaručí, že kůže nepřesychá, je dostatečně vláčná, takže se na ní netvoří vrásky a nehty se nelámou. Bez ochranného krému nevystavujte ruce přímému slunečnímu záření. Dobrou ochranou jsou pracovní rukavice, na které nezapomínejte při mytí nádobí, úklidu, práci na zahradě, zkrátka při kterých trpí jak ruce, tak nehty.

P-shine

 je princip leštění nehtů, který už před mnoha staletími
používali předkové dnešních Japonců. Název P-shine je ale novodobý. V roce 1958
byla v Tokiu založena společnost, která se zabývala výrobou produktů a
distribucí této metody. Dnes je P-shine známý po celém světě. Nejdříve uchvátil
výstřední, na všechno zvyklé Američanky a o pár let později dorazil i do Evropy.
U nás je tato metoda poměrně známá, ale překvapivě není tolik rozšířená jako
například klasická nebo francouzská manikúra.

P-shine je ryze přírodní
technika úpravy nehtů a ani používané výrobky neobsahují chemické přísady.
P-shine se aplikuje na nehty, které jsou předem upravené a odmaštěné. Poté se do
nich vmasíruje pasta, která je složena z včelího vosku, mateří kašičky a
křemičité hlinky, která se těží v japonském moři. Nanáší se speciální leštičkou
(jelenicový pilník) a poté se speciálním pudrem zalešťuje do nehtu jelenicovým
hadříkem. Technika P-shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, dále nehty
posiluje, obohacuje o důležité vitaminy. Díky této péči se pak nehty nelámou a
netřepí. Kromě toho je na nehtu znát i viditelná změna – nehty se krásně lesknou a působí upraveně

 

Parafínový zábal

Je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E a aromatické látky. Parafín způsobuje prokrvení pokožky, prohřátí svalů, odstraňuje odumřelé a suché části pokožky, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Vlhkost a teplo působí jako lokální sauna. Efekt je okamžitý. Po parafínovém zábalu se zjemní a vyživí pokožka a ruce jsou krásně jemné.
- Pro ruce unavené, suché, namáhané – Zlepšuje problémy s artrózou nebo revmatismem – Ruce výborně prokrví a vyživí – Pozitivně ovlivňuje akupresurní dráhy, ulnární a radiální nervová zakončení

 

Gelová modeláž

Ve Studiu Moneka Vám vymodeluji nehty během 1 až 1,5h.

Pracuji s nehtařskou firmou Enii-nails, Tasha, EBD, Platinum, Magnetic. Mám velký výběr jak modelovacích, tak barevných gelů.

Nepřeberné množství materiálu na ozdobení nehtů (glitry, obtisky, kamínky, zdobící tužky atd…)

 

Gelové nehty nejen na rukách

Gelové nehty už dávno nejsou žádnou novinkou, nýbrž standardním doplňkem ve chvílích, kdy potřebujeme okouzlit či decentně zapůsobit. I přesto, že mnoho žen nosí takto uměle vytvořené nehty na rukou, tak nikdy neslyšely o možnosti, která se týká nohou. Trend v tomto směru mluví zcela jasně. Především v letních měsících, kdy můžeme své nohy poodhalit a vystavit je na obdiv všem kolemjdoucím, si svou specifickou úpravu zaslouží. Pojďme nahlédnout do tajů modeláže nehtů

nohou a prozraďme si na kolik vás tato záležitost vyjde.

Nehty jako sezónní záležitost

V případě, že v nadcházející letní sezóně chcete vypadat opravdu in, tak svou pozornost zaměřte na netradičně okouzlující způsob modeláže nehtů na nohou. Je sice pravdou, že v našich krajích se slunečné období neohřeje příliš dlouho, ale proč si těch několik málo týdnů nezpestřit senzační ozdobou. Je všeobecně známo, že nehty na nohou rostou dvakrát pomaleji. Díky této skutečnosti postačí, když si je necháte udělat před létem a na celou sezónu máte vystaráno. Jakmile se období přehoupne k podzimu, nehty ponechte odrůst nebo lehce zabruste přechod. Na nohy můžete použít i žádané gellaky.

Shellac – kosmetická novinka

Dokonalejší věda vytváří dokonalejší výrobky. Patentově přihlášené chemické složení rozpouštědel, monomerů a polymerů je důvodem, proč se Shellac™ nanáší jako lak, nosí jako gel a odstraňuje během pár minut.
Současně je hypoalergenní a 3-FREE … neobsahujeformaldehyd, toluen nebo DBP.• Shellac se – od ostatních produktů liší především svým prvenstvím na světovém trhu, ať už z hlediska toho, že to byl první produkt svého druhu, který se na trhu objevil.

Stali jsme se VIP salónem, který tuto službu nabízí.

Můžeme Vám ji nabídnout ve Studiu Moneka Kettnerova ulici 1939.

Proč si nechat udělat Shellac?

1) Dlouhodobá životnost

2) Odolný proti oděru až 14dní

3) Okamžitě suchý

4) Snadná a rychlá aplikace

5) Zrcadlový povrch

6) Šetrné k pírodním nehtům

Krásně upravené a přirozené nehty by měly být ozdobou každé ženy. Někdy je dost těžké si nehty udržet stále pěkné. Znáte to, mytí nádobí, úklid, vaření a další kopa domácích prací. To vše má za následek jejich třepení a lámavost. Stále je tu však pomocník v podobě kosmetické novinky, takzvaná metoda Shellac. V rámci nehtové modeláže je Shellac, nebo také Shall lak či Shell lak, úplnou novinkou. Pokud vám nyní na mysli vyvstaly umělé nehty přilepené pomocí speciálních přípravků a gelu, jste vedle. Shellac se totiž aplikuje na vaše přirozené nehty.

Princip metody Shellac není nijak závratně složitý.

Hlavní fígl spočívá v tom, že se na nehty nelepí žádné tipy, lepidla tedy není třeba. Plocha se pouze doplní velmi silným a odolným speciálním lakem, který se rovněž fixuje pod UV lampou po dobu 2 až 3 minut. Díky Shellac vzniká velmi krásné zdobení, které vydrží dlouho, jelikož je vlastně zapracované do nehtu. Jednoduše řečeno, nehty jsou vlastně „jen“ nalakované, nemusíte se již tedy více bát problému s plísněmi ve vrstvě mezi nehtem a tipem.

Krásné zdravé nehty na dva až tři týdny

Je prokázáno, že metoda Shellac vydrží dva až tři týdny bez poskvrnky, a přesto se můžete věnovat činnostem, které běžně děláte. Máte raději extravagantní zdobení, nebo francouzskou manikúru? Obojí je možné. Můžete si vybrat dle vlastního vkusu a nehledět na barevné omezení, protože zde žádné neexistuje! Vybrat si můžete z široké škály, která čítá 36 odstínů. A pokud si přejete opravdu speciální barvičku, kterou nikdo nemá, odstíny se dají bez problémů individuálně namíchat. Tyto laky mají oproti ostatním jednu velkou výhodu, a tou je, že jsou krásně hladké a lesklé, nehty pak vypadají skutečně přirozeně a upraveně.

Zkušená manikérka zvládne vytvořit nehty s pomocí Shellac

během jedné hodiny včetně manikúry. Aplikace je totiž velmi snadná a praktická, navíc se nehty nepilují, takže navíc není co pokazit. Shellac není gelový lak, jak jsme je doposud znali. Jeho složení je unikátní, po dlouhou dobu a za pomocí průzkumu zákazníků vyvíjené specialisty. Z čehož plyne i jeho další výhoda, kterou je, že se gel neodlupuje. Je na nehtu natolik fixovaný, že vytvoří efekt několikanásobné síly nehtu přirozeného.

Do Shellac gelu se dá zapravit jakékoli další zdobení

, třeba glitry nebo kamínky v různých barvách, které pevně drží, protože jsou díky UV lampě zapraveny přímo do laku. Vyberete si z množství ozdob, a až dostanete pocit, že je čas na změnu, žádný problém. Lak i zdobení se dají kompletně odstranit během několika minut, ihned poté je možno nanést další Shellac. Ať jste žena v domácnosti, které ratolesti nedají na chvíli pokoj, nebo vytížená manažerka, která nemá chvilku čas na sebe, metodu Shellac jistě oceníte. Starosti s nehty už nyní můžete hodit za hlavu. Za hodinu je postaráno na minimálně čtrnáct dní, a to je dobrý obchod, co říkáte?

V našem studiu vám Shellac provedeme kvalitně a s individuálním přístupem.

Je možno si ozdobit nejen nehty na rukou, ale také na nohou, a tak budete pořád perfektně sladěná a připravená pro všechny možné příležitosti.