Permanentní Makeup obočí

Pudrové obočí - PowderBrows

Je určen pro ty, které upřednostňují matně jako pudrem podstínované obočí bez detailu chloupků. Navazuje na klasické tetování obočí. Po vyhojení je mnohem jemnější, než jak vypadá po aplikaci. Výsledná barva je až až o 50% světlejší a má měkčí kontury. Tato metoda se dá při korekci i vrstvit a obočí lze vystínovat velmi jemně a přirozeně i trochu výrazněji, dle požadavků klientky. 

 

Stínování obočí - OmbréBrows

Výraznější technika stínování obočí, které má jemnější stínování u kořene nosu a stínuje se do ztracena. Po vyhojení je i tato metoda mnohem jemnější, než jak vypadá po aplikaci. Výsledná barva je až o 50% světlejší a má měkčí kontury.

 

Microblading - vláskování 

Jedná se o tzv. chloupkovou metodu, nebo-li vláskování obočí. Následkem této metody je efekt naprosto přirozeně vypadajících chloupků. Metoda se provádí pomocí speciálního pera a  je možné provádět rekonstrukci a kompletaci chloupků obočí, tedy celkové dokreslení nebo jen zahuštění.

 

Permanentní make-up rty

Kontury rtů se stínováním

Tato metoda opticky zvětšuje objem rtů a dělá je výraznější. Jedná se o jemnou konturu a stínování rtů do ztracena. Díky tomu lze upravit velikost rtů, poupravit asimetrii rtů. Vizuálně tvarování se stínováním připomíná efekt mírně smazané rtěnky, protože střední část rtů není obarvená pigmentem. 

AquarelLips - stínování rtů

Akvarelové rty - jemná technika konturování rtů - nemají vymezené kontury. Barevný pigment z přirozených tlumených odstínů se po celém povrchu rtů stínuje. Rty po té vypadají přirozeněji, a působí, jako by byly natřeny jemnou rtěnkou či leskem na rty. 

 

Permanentní make-up očních linek

Klasické oční linky

Jemnější či výraznější oční linky jak horních tak i spodních linií očí. 


Barvení obočí Hennou

Úprava obočí (pinzetou,voskem), vyměření správného tvaru a barvení obočí Hennou.