Laser:

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.
 
Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.
 
Hojení zánětlivých a jiných poruch
 
Akné Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.
Alopecie Podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.
Ekzém Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněním  povrchových projevů této choroby.
Opar Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.
Vrásky, ochablá pleť, regenerace
 
Vrásky Laser přispívá ke zlepšení  kondice  pokožky, přispívá k její  větší  pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její  vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění  drobných defektů.
Aplikace po kosmetických procedurách
 
Depilace – Aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.
Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.
Terapie jizev
 
Jizvičky po akné Péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.
Jizvy Laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.
Strie Regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.
Poruchy pigmentace
 
Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší  tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení  gelu.  Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.
 
Kuperóza – červené žilky
 
Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších. Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.
 
Laserové kúry
 
Laserová kúra osahuje 5 nebo 10 ošetření biostimulačním laserem. Ceny těchto kúr jsou vždy zvýhodněny oproti jednorázovému ošetření. Laserová kúra je nutná v případě:
 
těžších forem akné – 10 sezení
poruch pigmentu – 10 sezení
jizev – 5 sezení
vrásky a ochablá nebo suchá pleť je věcí individuálního řešení a záleží na stavu vaší pleti
Laser používáme i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.