KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ :

Cílem kosmetického ošetření v našem salonu je relaxace a regenerace pleti.Ošetření provádíme kosmetikou německé firmy Chris Farrell. Koncepce Chris Farrell v kosmetické péči znamená aplikovat každý přípravek cíleně. Tato kosmetika neobsahuje parafín a vazelínu. Parfemace je minimální nebo žádná.Pomocí kvalitních přípravků, masážních technik a při dodržování pravidelnosti se brzy dostaví výsledky. Dopřejte své pleti kvalitní péči.Jednotlivé kroky kosmetického ošetření:
 
Povrchové čištění  - Povrchovým čištěním pleti vždy začíná každé kosmetické ošetření. Při tomto úkonu si kosmetička připraví pokožku na další ošetření. Odstraní make-up, kožní výměšky, nečistoty usazené z vnějšího prostředí. Povrchové čistění pleti je důležitý krok pro další péči opleť, aby tato péče měla správný účinek. Vhodné přípravky volíme vždy dle typu pleti.
 
Změkčení pleti  - Změkčení pleti je důležitým krokem před hloubkovým čištěním pleti. Pleť si vhodnými přípravky a zábaly podle typu pleti připravíme k dalšímu ošetření. Tímto ošetřením si uvolníme póry pro další péči o pleť.
 
Peeling  - Mechanické odstraňování suché kůže a odumřelých buněk na povrchu. Odumřelé buňky by měly být odstraněny, aby ty nové mohly snadněji absorbovat vlhkost. Peeling posiluje imunitní systém, snižuje toxiny v těle, pomáhá předcházet bakteriím a stimuluje červené krvinky k tvorbě většího množství kyslíku, což nám dodává více vitality.
 
Hloubkové čištění pleti  - Po změkčení pleti přichází na řadu samotné hluboké čištění, které se provádí buď mechanicky – lehkým tlakem prstů nebo ultrazvukovou špachtlí, která je šetrnější k pleti. Po hlubokém čištění pleť zklidníme vhodným přípravkem na daný typ pleti.
 
Masáž  - Nezastupitelným významem v komplexní péči o stárnoucí pleť je odborně provedená kosmetická masáž obličeje a dekoltu. Stárnoucí pletí je bohužel každá pleť po 30 roku věku. Kosmetická masáž obličeje a dekoltu má mnoho příznivých účinků:
 
zvyšuje se prokrvení
pleť získává svěží vzhled
zmírňuje únavu
příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu
uvolňují se potní a mazové žlázy
podporuje látkovou výměnu
Kosmetická masáž je velmi příjemnou procedurou, ovšem pro trvalé účinky se doporučuje dopřát ji pleti alespoň jedenkrát měsíčně.
 
Aplikace výživného séra  - Aplikací vhodného výživného séra dodáme pleti potřebné vitamíny, minerály, účinné látky a tím zabráníme předčasnému stárnutí pleti.
 
Maska  - Pleťová maska je důležitou a oblíbenou složkou kosmetického ošetření pro svůj rychlý a viditelný účinek. Pleťové masky mají velké možnosti využití – výživné, regenerační, hydratační, tonizační, zklidňující, adstringentní, protizánětlivé, osvěžující, relaxační atd. Volba vhodné masky záleží na správném a odborném posouzení kosmetičky.
 
Kosmetické ošetření provádíme dle typu pleti:
 
 mladá pleť
 normální pleť
 smíšená pleť
 mastná pleť
 citlivá pleť
 zralá pleť
Veškeré kosmetické ošetření jsou uvedena orientačně a vždy bude ke každé klientce/ klientovi přistupováno s individuální péčí.